3 comments on “Ultimate survival

  1. Pamatęs pirmąją seriją buvau sužavėtas. Tikrai įspūdingas išgyvenimo šou. Bet daugiau pažiūrėjęs pamačiau, kad tai ne išgyvenimo šou, bet paprasčiausias šou. Patys pažiūrėkit kelias serijas ir tuo įsitikinsit. Jo pasirinktas maršrutas visada pilnas pavojų. Reikia jam ir į ledinę upę šokti ir uola lipti žemyn/aukštyn. Įspūdingas, tačiau tai jau ne išgyvenimas. Greičiau bandymas pasidaryti sau galą. Tuo labiau, kad visada gali pamatyti visai netoli esantį lengvesnį kelią įveikti kliūtis. Vienu žodžiu dėmesio nevertas “išgyvenimo“ šou. Jei žmonės vadovausis jo patarimais, tai nei vienas neišgyvens.

    Yra žymiai įdomesnis tikro išgyvenimo šou – Survivorman. Ten kanadietis yra paliekamas visiškai vienas, su savim nešiojasi kameras ir filmuoja save. Jis turi išgyventi berods 5 dienas kol jo atvyks “išgelbėti“. Va čia ir yra tikrasis išgyvenimas. Niekur jis per daug nekeliauja. Įsikuria nakvynės vietą, ieško maisto, laukia kol jį išgelbės. Gal ir ne taip efektinga kaip Bear Grylls, tačiau, manau, kad atsidūrę tokioje situacijoje būtent tą ir darytume – bandytume suręsti kažkokią pastogę, susirasti maisto, susikurti laužą. Ir tikrai nemanau, kad laipiotume uolomis, gaudytume gyvates ir krokodilus ar šoktume į ledinę upę.

  2. Dariau, tai juk Bear specialiai rodo kaip elgtis patekus i tam tikras sutuacijas. Aisku nieks i ledine upe siaip nesoktu, bet jei nukristu ir pan. Jis pamoko mus. Jam beveik nepadeda nieks is operatoriu ir komandos, tik retkarciais kai yra ypach pavojinga. Paziurekit viena is paskutiniuju sios laidos seriju, kur jis viska issamiai papasakoja. Jis superinis;)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s