7 comments on “Mokomatas

  1. Tikriausiai pats nelabai moki mokescius. Dabar kai bankai pakele mokesti uz ymokas ir panaikino saskaitu sablonus( Vilniaus bankas) dauguma mokescius moka teleloto terminaluose. Sitas aparatas galetu pagreitint visa procesa ( nereik laukt kol bobute issirinks laiminga teleloto bilieta) taip pat gali padaryti mazesnius imokos ikainius taip islosi pinigu. O taip pat tai yra proga merdinciam, prasiskolinusiam Lietuvos pastui atgaut savo pajamu saltini – mokescius.

    • teleloto termialuose butent uzknisa mokesciu moketojai. nes bilieta nusipirt uztrunka akimirka. rinktis jo nereikia, jis sugeneruojamas random;u.

  2. Matos, kad ne tu moki komunalinius 🙂 Kai Vilniaus bankas panaikino sablonus ir padidino imoku ikainius dauguma moka teleloto terminaluose. O tai reiskia, kad neretai tenka laukti eileje kol bobute issirinks laiminga teleloto bilieta, o jei esi maximoj tai dar ir kol 5 zmones rukyt nusipirks…. Todel sitas aparatas galetu pagreitint atsiskaityma uz komunalinius. Taip pat Lietuvos pastas galetu lost su paslaugos ikainiais, taip dar padidindamas mokomato nauda, ir susigrazint savo rinkos dali imoku priemime, kas galetu padet isbrist is skolu, ir atsigaut monopolinei Lietuvos imonei.

    • Sutinku, kad geras toks aparatas. Man jis patiko, bet vienintelis dalykas užkliuvo tame aparate, tai grąžos atidavimas. Grąžą paimti reikia lenktis iki žemės. Senam žmogui greičiau apsisuks galva nugu jis paims grąža. Tas kas kūrė dizainą šiam aparatui, tai darė,kad tik padaryti, o apie patogumą nepagalvojo.

  3. na gerai padidino įmokos mokestį bankai ir ką, manau visi tie kas mokėjo per interneto ir toliau sėkmingai mokės. Visų pirmą patogu visų antrą nereikia stovėti eilėje, trečią gali ir naktį susimokėti (t.y. kada tau patogu) ir t.t. ir panašiai. Nemanau, kad tas mokomatas sudarys konkurenciją e-bankininkystei.

  4. na gal ir ten pastatė, bet esmė, kad tik penki per visą Lietuvą. Tai jei yra Save ir dar pašte tai jau du reiškia Kaune 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s